„Zastrzyk wiedzy” kolejny wygrany projekt Grupy OSB!

28 października 2010 r. podpisano umowę o dofinansowanie projektu: „Zastrzyk wiedzy. Profesjonalizacja opieki pielęgniarskiej na Warmii i Mazurach” w ramach programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt realizowany będzie przez Grupę Olsztyńska Szkoła Biznesu

Z przyjemnością informujemy, iż 28 października 2010 r. podpisano umowę o dofinansowanie projektu: „Zastrzyk wiedzy. Profesjonalizacja opieki pielęgniarskiej na Warmii i Mazurach” w ramach programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt realizowany będzie przez Grupę Olsztyńska Szkoła Biznesu w ramach:
Priorytet: VIII. Regionalne kadry gospodarki
Działanie: 8.1.Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie
Poddziałanie: 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstwa
Województwo: warmińsko-mazurskie

W ramach projektu realizowane będą następujące kursy i szkolenia:

• SZKOLENIE SPECJALIZACYJNE W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ
  • SZKOLENIE SPECJALIZACYJNE W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA PSYCHIATRYCZNEGO
  • KURS DOKSZTAŁCAJĄCY – SUPERWIZJA W PIELĘGNIARSTWIE
  • KURS KOMPUTEROWY

W szkoleniu specjalizacyjnym z dziedziny pielęgniarstwa opieki długoterminowej weźmie udział 20 osób, a w szkoleniu specjalizacyjnym z dziedziny pielęgniarstwa psychiatrycznego – 40 osób z regionu Warmii i Mazur.

Okres realizacji projektu: 01 grudnia 2010 – 30 listopada 2012.