Skip links

Nasze usługi

Wieloletnie doświadczenie, know-how, chęć samorozwoju, konkurencyjny rynek są motorem napędzającym nasz rozwój. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, oferujemy szereg usług dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.

Jesteśmy z wami od roku

1994

Poznaj nasze usługi

Szkolenia

Dzięki pasji i umiejętności dostosowania się do potrzeb naszych Klientów od ponad 25 lat prowadzimy najwyższej jakości szkolenia dla pracowników socjalnych i medycznych, urzędników państwowych oraz z zakresu zarządzania i finansów.

Badania i analizy

Specjalizujemy się w badaniach rynku, badaniach marketingowych i ewaluacyjnych. Opracowujemy strategie rozwoju i zarządzania zmianą gospodarczą, a także badaniami społecznymi oraz opinii publicznej.

Projekty unijne

Pomagamy naszym Klientom pozyskać fundusze unijne oraz pozostałe fundusze pomocowe. Opracowujemy niezbędną dokumentację  w celu uzyskania dotacji. Po otrzymaniu dotacji koordynujemy projekt dbając o prawidłową realizację przedsięwzięcia, począwszy od przygotowywania niezbędnej dokumentacji po rozliczenie projektu.

Coaching

Wierzymy, że  człowiek jest najważniejszy w każdym przedsięwzięciu. Kluczem do sukcesu jest motywacja i świadomość wspólnie dokonanej zmiany i osiągnięcia zamierzonego celu.  W naszych projektach szkoleniowych kładziemy  nacisk nie tylko na kwestie dydaktyczną, ale również na kwestię psychologiczną, co pozwala osiągać ponadprzeciętne rezultaty.

W ramach Grupy OSB działają: