Zapraszamy do udziału w wizytach studyjnych

Grupa Olsztyńska Szkoła Biznesu s.c. serdecznie zaprasza do udziału w wizytach studyjnych realizowanych w ramach Projektu systemowego Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej „Efektywnie, Fachowo, Skutecznie na Warmii Mazurach”.

Akademia ekonomii społecznej – Dobre praktyki ekonomii społecznej sprzyjające rozwojowi regionalnych atrakcji turystycznych oraz integracji społecznych
TERMIN: 27-29.09.2010r.
Miejsce: Stowarzyszenie dla Ludzi i Środowiska w Kwilczu

Akademia ekonomii społecznej – Dobre praktyki ekonomii społecznej sprzyjające rozwojowi środowiska i regionu
TERMIN: 23-25.09.2010r.
Miejsce: Wioska tematyczna w Karwnie

Akademia ekonomii społecznej – Dobre praktyki ekonomii społecznej dotyczące osób niepełnosprawnych
TERMIN: 5-7.10.2010r.
Miejsce: Pensjonat i Restauracja „U Pana Cogito” w Krakowie

Wizyty studyjne skierowane są do pracowników publicznych oraz niepublicznych instytucji pomocy i integracji społecznej z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.

Udział w wizycie studyjnej jest bezpłatny.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać (pocztą , faxem, lub elektronicznie) do dnia 10 września br.

Osoby zakwalifikowane do udziału w wizycie studyjnej zostaną poinformowane telefonicznie lub e mailem.

Osoba do kontaktu: Kamila Gojło
tel/fax: 89 542 42 70/89 542 42 74
e-mail: specjalizacje@osb.edu.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
ul. Murzynowskiego 20, 10-684 Olsztyn

UWAGA! w przypadku rezygnacji ze szkolenia w terminie 2 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia swojej grupy uczestnik szkolenia zobowiązany jest poinformować (drogą pocztową, telefoniczną bądź e-mailem) Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie i firmę szkoleniową o swojej nieobecności na szkoleniu. Jeśli bez ważnej losowej przyczyny uczestnik zrezygnuje z zajęć bez poinformowania w/w jednostek zostanie on wyłączony/a z możliwości udziału w szkoleniach organizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w latach 2010-2011.

Do pobrania:

1. Program wizyty studyjnej – moduł 1