Skip links

Wspólna walka z kryzysem

29 kwietnia 2009 r. Bożena i Adam Ziomek, dyrektorzy GRUPY OSB jako członkowie Kolegium Ekonomicznego Wojewody ds. monitorowania sytuacji społeczno-gospodarczej w województwie warmińsko-mazurskim wezmą udział w kolejnym już, II posiedzeniu tego organu, by wspólnie z ekspertami z regionu walczyć z kryzysem.

Podczas spotkania odbędzie się dyskusja nt. wstępnego raportu wypracowanego przez zespół Kolegium Ekonomicznego o sytuacji gospodarczej województwa warmińsko-mazurskiego oraz identyfikacja problemów zgłaszanych przez przedsiębiorców w czasie wizyt terenowych. Praca zespołów roboczych ma na celu analizę sytuacji ekonomicznej naszego województwa i wypracowanie narzędzi do walki z kryzysem.

 

Do współpracy i udziału w Kolegium wojewoda zaprosił ekonomistów z wyższych uczelni naszego województwa oraz przedstawicieli Urzędu Statystycznego oraz banków i prywatnych uczelni.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję