Wręczenie certyfikatów uczestnikom szkolenia w Oxfordzie

24 lutego odbędzie się wręczenie certyfikatów dla uczestników szkolenia w Lake School w Oxfordzie – English for Communicative and Cross Cultural Competences in Business – autorom nowej metody nauczania Business English.

24 lutego o godzinie 17:00 w siedzibie Grupy OSB przy ul. Murzynowskiego 20, odbędzie się wręczenie certyfikatów dla uczestników szkolenia w Oxfordzie – English for Communicative and Cross Cultural Competences in Business – autorom nowej metody nauczania Business English. Jedenastoosobowy zespół trenerów Grupy Olsztyńskiej Szkoły Biznesu wraz z ekspertami z Lake School of English w Oxfordzie opracowali nowy program dla nauczycieli języka angielskiego. Zawiera on praktyczne rady, wskazówki metodyczne, ćwiczenia, zadania i propozycje literatury, które pomogą w efektywny sposób nauczać Business English w Polsce.

Metoda opiera się na łączeniu kilku różnych technik nauczania takich jak metoda „Mind map” polegającej na skojarzeniach i nauce słownictwa należącego do określonej grupy tematycznej, „pomieszanych literek”, nauka na podstawie angielskich tekstów i nagrań MP3 oraz poprzez zabawę i odgrywanie ról, dzięki czemu uczeń może odgrywać rzeczywiste sytuacje biznesowe.

Metoda jest przydatna dla wszystkich tych, którzy chcą udoskonalić znajomość języka angielskiego i pogłębić swoją wiedzę biznesową, poznać terminologię angielską stosowaną w świecie międzynarodowego biznesu oraz umiejętnie jej używać w naturalnych kontekstach, swobodnie uczestniczyć w negocjacjach i rozmowach handlowych oraz profesjonalnie przygotowywać i prezentować oferty handlowe. Metoda w formie opracowania została rozesłana do wielu placówek oświatowych, w celu zachęcenia do korzystania z niej i wdrażania do programów nauczania. Więcej o metodzie na www.osb.edu.pl. Szkolenie English for Communicative and Cross Cultural Competences in Business odbyło się w ramach programu Leonardo da Vinci.

Grupa Olsztyńskiej Szkoły Biznesu jest jedną z najstarszych firm szkoleniowych, działających w województwie warmińsko-mazurskim. Powstała w 1991 roku. W ramach Grupy OSB działają: Instytut Kształcenia Kadr, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Szkoła Językowa „Hello”, Instytut Badań i Analiz, Instytut Spraw Społecznych. Grupa OSB oferuje szkolenia doskonalące procesy w organizacjach oraz podnoszące jakość kadr, wpływając w innowacyjny sposób na rozwój całego przedsiębiorstwa. Z firmą współpracuje ponad 150 najwyższej klasy konsultantów i trenerów szkoleniowych, szkolących rocznie ok. 1000 osób. Więcej o Grupie OSB na www.osb.edu.pl