Skip links

Przekaż 1%

Ruszyła kampania promująca przekazywanie tzw. 1% na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego z Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Nie zmarnuj swojego 1 procenta!

Ruszyła kampania promująca przekazywanie tzw. 1% na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego z Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Organizatorzy projektu „Pomagać innym” – Grupa Olsztyńska Szkoła Biznesu, Polski Związek Niewidomych Okręg Warmińsko-Mazurski oraz Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych przekonują za pośrednictwem reklam zamieszczonych w regionalnej telewizji i prasie, że warto pomagać oraz że przede wszystkim na wsparcie finansowe i poparcie społeczne zasługują organizacje zrzeszające niepełnosprawnych lub pomagające niepełnosprawnym z naszego regionu.

Współpracujące przy realizacji projektu OPP prezentowały swój dorobek i osiągnięcia podczas wydarzeń przeprowadzonych w ramach projektu „Pomagać innym”, brały udział w forach gospodarczych i spotkaniach gdzie omawiano metody efektywnej współpracy 3 sektorów tj. organizacji pozarządowych, przedsiębiorców oraz jednostek administracji publicznej i samorządowej. Wolontariusze z tych organizacji zajmą się w czasie kampanii 1% dystrybucją ulotek podczas happeningów w miastach regionu.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą poprzeć inicjatywę organizatorów projektu do wsparcia akcji promocyjnej. Przedsiębiorców zapraszamy również do uczestnictwa w Programie społecznym „Filantrop Warmii i Mazur”.

 

Więcej informacji o kampanii Przekaż 1%

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję