Skip links

Nasi wykładowcy podnosili kwalifikacje w Oxfordzie

Nasza kadra brała udział w szkoleniach w Oxfordzie w ramach projektu „Doskonalenie umiejętności kadry trenerów w zakresie użycia nowoczesnych narzędzi ICT w kształceniu” w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci.

Wykładowcy NKJO, lektorzy szkoły językowej „Hello” i eksperci współpracujący z Olsztyńską Szkołą Biznesu podnosili swoje kompetencje w Oxfordzie.

Wykładowcy z NKJO brali udział w szkoleniach w Lake School of English w Oxfordzie. Poznali nowe techniki ICT, wspomagające procesy edukacyjne, poprzez wykorzystanie zintegrowanych platform e-learningowych, VLE (Virtual Learning Environments and Moodle), wykorzystanie tablic interaktywnych, blended learningu, screencastów, podcastów, Web Questów, gier interaktywnych, itp.

 

 

W angielskich szkołach i uczelniach obserwowali sposoby angażowania uczniów do pracy przy użyciu narzędzi ICT, organizację pracy na lekcji z wykorzystaniem ICT, jak również sposoby pomiaru efektywności nauczania z zastosowaniem ICT.

 

Tygodniowe szkolenie odbyło się w ramach projektu „Doskonalenie umiejętności kadry trenerów w zakresie użycia nowoczesnych narzędzi ICT w kształceniu” w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci. Z pewnością przyczyniło się do wzbogacenia kompetencji naszych lektorów i wykładowców.

 

 

Na zdjęciu – wykładowcy NKJO wraz z wykładowcami z Oxfordu.

 

 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję