Skip links

Masz dość wieloletniej nauki języka bez efektów

Jeżeli masz dosyć wieloletniej nauki języka bez efektów, uważacie, że nie macie zdolności językowych, nie lubicie stresu klasycznych lektoratów lub chcesz poprawić swoją pozycję na rynku pracy, swobodnie porozumiewać się na zagranicznych wakacjach, przyjdź 28 kwietnia na spotkanie – mamy dla Państwa niepowtarzalną ofertę!

„Career English”- najnowsza metoda nauki języków obcych

 

 

Jeżeli macie Państwo dosyć wieloletniej nauki języka bez efektów, uważacie, że nie macie zdolności językowych, nie lubicie stresu klasycznych lektoratów lub chcecie Państwo poprawić swoją pozycję na rynku pracy, swobodnie porozumiewać się na zagranicznych wakacjach, to mamy dla Państwa niepowtarzalną ofertę!

 

Serdecznie zapraszamy w imieniu Grupy OSB, jedynego przedstawiciela metody „Career English” w województwie warmińsko-mazurskim, na spotkanie, które zdradzi Państwu tajniki metody Colina Rose/ Career English, która jest najnowszą i najbardziej zaawansowaną metodą nauki języków obcych, bazującą na odkryciach psychologii uczenia się i technik zapamiętywania, gwarantującą osiągnięcie poziomu B1 (poziom samodzielności językowej) w przeciągu 6 miesięcy!

 

Spotkania odbędą się 28 kwietnia 2010 r. w siedzibie Grupy OSB (ul. Murzynowskiego 20) w godzinach 15.15 i 17.15.

 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności na planowanym spotkaniu do 27 kwietnia telefonicznie: 89/ 542 42 70, 89/ 521-27-50, 600 800 148, lub drogą elektroniczną na adres i.jurkowska@osb.edu.pl. Osoba do kontaktu: Izabela Jurkowska.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję