Skip links

Inwestorzy. Biz – Inwestycje drogą rozwoju MSP

W piątek 20.07.2012r. odbyła się organizowana przez  Krajową Izbę Gospodarczą i Grupę Olsztyńska Szkoła Biznesu konferencja pt. „Inwestorzy.Biz-Inwestycje drogą rozwoju MSP”.

Podczas konferencji przedstawieni zostali  laureaci konkursu  „Lider Rynku Lokalnego 2012”. Konkurs adresowany był do mikro i małych przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego. Zgłoszonych zostało 55 firm. Do finału zespół ekspertów OSB zakwalifikował pięć firm. Spośród nich głównych zwycięzców wyłoniła Krajowa Izba Gospodarcza.

Pierwsze miejsce przyznano równorzędnie dwóm firmom: Remedium Doradcy Finansowi Sp. z o.o. z Olsztyna i Pizzeria Toscana Agata Dunajska ze Szczytna. Przyjęte kryteria w ocenie firm to: osiągane dochody, liczba pracowników, średnie wynagrodzenie, średnie nakłady na inwestycje. Brano pod uwagę plany rozwojowe firm i uzyskane wyróżnienia, nagrody i certyfikaty. Główny nacisk w ocenie położono na innowacyjność w zakresie produktów, usług i organizacji. Ważne było, jak przedsiębiorstwa odpowiadają na potrzeby lokalnego rynku i dzięki czemu odnoszą na nich sukcesy.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję