Skip links

Egzaminy końcowe absolwentów Specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny z wyróżnieniem

Słuchacze specjalizacji II stopnia Instytutu Spraw Społecznych edycji 2007/2008 z wyróżnieniem zdali egzaminy końcowe przed Centralna Komisją Egzaminacyjną przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Nasi słuchacze II stopnia Specjalizacji pracownik socjalny z Instytutu Spraw Społecznych OSB egzamin potwierdzający zdobyte przez nich kwalifikacje mają już za sobą. Do egzaminu przeprowadzonego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej podeszło 19 osób, z czego aż 4 zdało egzamin z wyróżnieniem.

Świadczy to o bardzo wysokim poziomie zdających, jak również o doskonałym przygotowaniu naszych wykładowców – Bożena Ziomek, dyrektor Instytutu Spraw Społecznych. – Potwierdzeniem tego może być fakt, że czerwcowe egzaminy potwierdzające zdobycie I stopnia specjalizacji nasi słuchacze zdali na podobnym, wysokim poziomie.

Serdecznie gratulujemy i wierzymy, że zdobyte kwalifikacje szybko przełożą się na awans zawodowy.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję