Bądź na fali – zostań ratownikiem wodnym

Chcesz być ratownikiem wodnym? Masz 18-24 lata i jesteś bezrobotny? Weź udział w projekcie „Bądź na fali – zostań ratownikiem wodnym”!!

Projekt „Bądź na fali – zostań ratownikiem wodnym” jest skierowany do 80 osób w wieku 18-25 lat, bezrobotnych z pięciu miejscowości: Mrągowo, Ostróda, Morąg, Kętrzyn i Mikołajki.

W ramach projektu będzie realizowany szereg szkoleń:

• na stopień młodszego ratownika wodnego
  • na stopień ratownika WOPR
  • na stopień sternika motorowodnego
  • kurs pierwszej pomocy
  • na stopień ratownika wodnego pływalni
  • kurs języka niemieckiego
  • kurs języka angielskiego
  • szkolenie ECDL
  • szkolenie z zakresu aktywnego poszukiwania pracy i kompetencji kluczowych

Dodatkowo wszyscy uczestnicy objęci są wsparciem doradcy zawodowego, który opracuje dla wszystkich Indywidualne Plany Działania oraz udzieli pomocy w uzyskaniu zatrudnienia w ramach pośrednictwa pracy.

Po zakończeniu wszystkich szkoleń jest możliwość odbycia stażu – 24 osoby, które uzyskają najlepsze wyniki skierujemy na płatne staże (w pływalniach).

Projekt jest realizowany przez partnerstwo: Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Grupę Olsztyńska Szkoła Biznesu.

Więcej informacji o projekcie – na stronie http://www.wopr-wm.olsztyn.pl/.