Skip links

Szkolenie specjalizacyjne z zakresu

Organizacji Pomocy Społecznej

Formularz rejestracyjny

Chętnie się z Toba skontaktujemy!

  Obejmij stanowisko kierownicze w jednostkach pomocy społecznej!

  Dlaczego warto?

  Najwyższa jakość

  Mamy największe doświadczenie w Polsce. Zrealizowaliśmy 17 edycji szkoleń!

   

   

  Uzyskaj uprawnienia

  Ukończenie szkolenia specjalizacyjnego, zgodnie z Ustawą o pomocy społecznej jest jednoznaczne z uzyskaniem uprawnień do kierowania jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej.

  Kadra dydaktyczna

  Kadrę dydaktyczną stanowią wykładowcy posiadający akredytację Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na prowadzenie szkoleń specjalizacyjnych z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej.

  Wygodna płatność

  Oferujemy możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty. Do wyboru 1 rata, 2, 4 lub 6 rat. Wszystkie raty 0%!

  Dofinansowanie

  Uzyskaj dofinansowanie do szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz Bazy Usług Szkoleniowych.

  Darmowa rejestracja

  Nie pobieramy opłaty rejestracyjnej. Rejestracja na szkolenie jest całkowicie darmowa!

  Podstawowe informacje

  Ilość godzin specjalizacji

  265 godzin zegarowych.

  Czas i miejsce

  Warszawa

  Poznań

  Olsztyn

   

  Do czasu unormowania się sytuacji związanej z COVID-19, zajęcia prowadzimy online!

  Zjazdy

  Sobota-niedziela, 2 razy w miesiącu.

  Cena

  Warszawa – 3200 zł

  Poznań – 3200 zł

  Olsztyn – 2900 zł
   
  Płatność może być rozbita nawet nawet na 6 rat 0%!
   

  To niezwykle proste!

  Krok 1

  Zarejestruj się na szkolenie.

  Krok 2

  Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.

  Krok 3

  Podpiszemy umowę online lub w naszej siedzibie.

  Krok 4

  Uzyskaj szanowany certyfikat, dzięki któremu Twoja kariera nabierze tempa!

  Najczęściej zadawane pytania

  Jest to specjalizacja, dzięki której możliwe jest nabycie uprawnień do kierowania jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej. Zgodnie z art. 122 Ustawy o pomocy społecznej osoby kierujące jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej są zobowiązane posiadać specjalizację z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej.

  Wraz z wejściem w życie przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012 jedyną formą kształcenia, dającą uprawnienia do obejmowania stanowisk kierowniczych w jednostkach pomocy społecznej jest szkolenie specjalizacyjne.  Studia podyplomowe dawały uprawnienia do 1 października 2012 roku.

  Grupa OSB s.c. posiada zgodę Ministra Pracy z dnia 3 września 2013 r. DPS-DPS-VI-51111-6484-57-MJ/13(6). Szczycimy się największym doświadczeniem w prowadzeniu szkolenia z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej w Polsce! Przeprowadziliśmy już 17 edycji szkoleń!

  • Szkolenie skierowane jest do osób zatrudnionych w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej, w tym osób kierujących lub przygotowujących się do zarządzania tymi jednostkami,
  • Przedstawicieli i pracowników organizacji społecznych i pozarządowych, kościołów, związków wyznaniowych oraz osób prawnych działających w obszarze pomocy społecznej,
  • Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat organizacji i funkcjonowania systemu pomocy społecznej, specyfiki pracy w instytucjach i podmiotach działających w obszarze pomocy społecznej.

  Zgodnie z art. 122 Ustawy o pomocy społecznej osoby kierujące jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej są zobowiązane posiadać specjalizację z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej.

  Aby przystąpić do szkolenia, nie są wymagane żadne kwalifikacje.

  Kadrę dydaktyczną stanowią wykładowcy posiadający akredytację Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na prowadzenie szkoleń specjalizacyjnych z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej.

  Oferujemy możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty. Do wyboru od 1 rata, 2, 4 lub 6 rat. Wszystkie raty 0%! Płatności należy dokonać na wskazany w umowie rachunek.  Na życzenie  uczestnika szkolenia wystawiamy fakturę.

  Tak, przesyłamy materiały uczestnikom do każdego modułu drogą mailową. Dodatkowo,  na zajęcia przygotowujemy materiały ćwiczeniowe w formie papierowej.

  Dopuszczalna jest  nieobecność podczas 50 godzin dydaktycznych. Aby ukończyć szkolenie, wymagana jest co najmniej 80% frekwencja.

  Uczestnicy zdają egzamin końcowy ustnie. Pierwsza część polega na obronie pracy dyplomowej, a podczas następnej części uczestnik odpowiada na trzy wylosowane pytania. Czas przygotowania odpowiedzi na wylosowane pytania wynosi 15 minut.

  1. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem http://ops.specjalizacje.pl/szkolenia/, mailowo zostaną wysłane wymagane dokumenty do rejestracji na szkolenie.

  2. Dokumenty mogą zostać wysłane w formie skanu w odpowiedzi na wysłanego maila lub na ops@osb.edu.pl albo do naszej siedziby na ul. Warszawskiej 105/4H, 10-701 Olsztyn.

  3. Rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania limitu miejsc. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń (data wpływu kompletu wymaganych dokumentów).

  Warunkiem uzyskania dyplomu jest uczestnictwo w zajęciach,  uzyskanie pozytywnej oceny pracy dyplomowej oraz zdanie egzaminu końcowego przed Komisją powołaną przez Organizatora.

  Aby przystąpić do szkolenia, należy wypełnić kartę uczestnika oraz podanie o przyjęcie na specjalizację, które zostaną wysłane na Państwa adres mailowy po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Umowa powinna być wypełniona przed rozpoczęciem szkolenia i dostarczona do Organizatora.

  Zjazdy trwają ok.10 godzin dziennie (2 zjazdy w miesiącu, sobota i niedziela). W trakcie zajęć zapewniamy catering.

  Nie zwlekaj! To czas, by zacząć inwestować

  w siebie!

  ZACZYNAM!