Skip links

Specjalizacja w zawodzie Pracownik Socjalny

Trwa rekrutacja na specjalizacje!

Serdecznie zapraszamy do zapisania się na specjalizacje w zawodzie Pracownik Socjalny pod adresem https://emedu.pl/specjalizacja-w-zawodzie-pracownik-socjalny/

Dokumenty rekrutacyjne

1. Karta zgłoszenia II stopień
  2. Umowa II stopień
  3. Zaświadczenie o zatrudnieniu

Wysyłając oryginały dokumentów pocztą prosimy pamiętać o wysłaniu 2 egzemplarzy umowy (drugi egzemplarz, podpisany przez Grupę OSB będziemy Państwu odsyłać).

Terminy zjazdów

Start specjalizacji planowany jest w październiku 2021 roku. O szczegółach i harmonogramie zajęć poinformujemy wkrótce.

Program szkolenia

W ramach specjalizacji w zawodzie Pracownik Socjalny do wyboru jest jedna z poniższych specjalizacji:
-Praca socjalna z rodziną z problemami opiekuńczo – wychowawczymi
-Praca socjalna z osobą i rodziną z problemem przemocy
-Praca socjalna z osobami starszymi
-Praca socjalna z osobami uzależnionymi

Opłaty za szkolenie

Uczestnik szkolenia zobowiązuje się do uiszczenia opłaty w wysokości 4500 zł według następujących zasad:

1. 1 rata x 4 500,00 zł ( płatne do 2 zjazdu)*
  2. 2 raty x 2 250,00 zł ( I rata płatna do 2 zjazdu,
    II rata płatna do 7 zjazdu)*
  3. 4 raty x 1 125,00 zł (I rata płatna do 2 zjazdu, II rata płatna do 5 zjazdu, III rata
    płatna do 9, IV rata płatna do 13 zjazdu)*
  4. 7 rat x 643,00zł (do dnia 15-go każdego miesiąca)*
  5. Raty PayU

W przypadku wyboru rat PayU Uczestnik szkolenia ma możliwość rozłożenia płatności do 50 rat. Koszty pożyczki oraz warunki jej udzielenia określa odrębna umowa zawarta w ramach Systemu Płatności Raty PayU.

Płatności należy dokonać przelewem na rachunek bankowy
podmiotu kształcącego.

Numer konta bankowego:

Nazwa i adres odbiorcy:
GRUPA OLSZTYŃSKA SZKOŁA BIZNESU
Ul. Warszawska 105/4H

Tytuł:
Imię i nazwisko z dopiskiem SPECJALIZACJA II STOPNIA

Informacje o egzaminie

Aktualne informacje nt. egzaminu znajdą Państwo na oficjalnej stronie Ministerstwa:

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży. Administratorem jest Grupa OSB s.c. z siedzibą w Olsztynie, ul. Warszawskiej 105/4H.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Natalia Pawlak

Koordynator ds. kształcenia