Podnieś swoje
kwalifikacje i zarobki
Organizacja Pomocy Społecznej to specjalizacja, która pozwoli Ci zarobić średnio o 30% więcej niż starszy specjalista z kilkunastoletnim stażem.
Organizacja Pomocy Społecznej
Jedyna forma kształcenia, dającą uprawnienia do obejmowania stanowisk kierowniczych w Jednostkach Pomocy Społecznej!
Dla osób, które otrzymały możliwość objęcia stanowiska kierowniczego i potrzebują zdobycia wymaganych prawnie kwalifikacji!
Dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę!
O szkoleniu
Liczba godzin
265 godzin dydaktycznych
Zjazdy
Sobota-niedziela
2 razy w miesiącu
Koszt
Tylko teraz 3400 zł!
Rozbij płatność na raty 0%!
Uzyskaj nawet do 100% dofinansowania!
W ramach Krajowego Funduszu Szkoleń można uzyskać od 80 do 100% dofinansowania do szkolenia!
Pomożemy Ci w kompletowaniu wniosku!
Dlaczego warto?
Pomoc w uzyskaniu dofinansowania
Możliwość rezygnacji
Brak opłaty rekrutacyjnej
Płatność w ratach - nawet do 50 rat
Dyplom akredytowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej
Poznaj opinie naszych kursantów
„Głównym powodem wzięcia udziału w szkoleniu był awans w pracy i oczywiście udało się!„
Małgorzata Szymańska
GOPS Kozłowo, Kierownik
„Chciałem podwyższyć swoje kwalifikacje, dlatego wybrałem szkolenie specjalizacyjne. Forma super, bez zastrzeżeń. Tematy przekazane bardzo precyzyjnie, a kontakt z wykładowcami był bardzo dobry.”
Karol Głuchowski
PCPR Olecko, Kierownik działu
Najlepsi wykładowcy
Dyrektor Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie; wykładowca Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, certyfikowany superwizor przeciwdziałania przemocy w rodzinie (certyfikat nr 47), przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Olsztynie. Certyfikowany specjalista w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych w społecznościach lokalnych PARPA. Uzyskał dyplom MPA (Master of Public Affairs – magister problematyki społecznej) na University of Minnesota.
Wykładowca na specjalizacji I i II stopnia w zawodzie pracownik socjalny. Od 2013 roku prowadzi w ramach specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej moduł Publiczne relacje, reklama społeczna i promocja działań w pomocy społecznej – public relations (PR).
Błażej Gawroński
Doktor nauk ekonomicznych, kierownik działu Organizacji i Funduszy Zewnętrznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie, wykładowca Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego oraz Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej. Autorka licznych prac naukowych, publikowanych m.in. w Journal of Health Study and Medicine.
Wykładowczyni na specjalizacji II stopnia w zawodzie pracownik socjalny. Od 2013 roku prowadzi zajęcia dotyczące zarządzania finansami, systemu zarządzania jakością oraz kontroli zarządczej w ramach modułu Elementy organizacji i zarządzania w pomocy społecznej.
Dr n. ekon. Elżbieta Majchrzak – Kłokocka
Koordynator Centrum Rozwiązywania Problemów Dzieci i Młodzieży MZPiTU w Olsztynie. Ukończyła studia podyplomowe: Akademia Coachingu, Ekonomia Społeczna, Profilaktyka i Terapia Uzależnień, Socjoterapia. Trenerka umiejętności społecznych, prowadząca liczne szkolenia m.in. z zakresu superwizji, radzenia sobie ze stresem oraz zarządzania.
Wykładowczyni na specjalizacji I I II stopnia w zawodzie pracownik socjalny. Od 2013 roku prowadzi zajęcia na specjalizacji organizacja pomocy społecznej w ramach modułów: Mediacje i negocjacje oraz Elementy organizacji i zarządzania w pomocy społecznej, jest także konsultantem prac dyplomowych.
Anna Igielska
Założycielka Poradni Zaburzeń Pamięci „Neurony”, psycholożka ze specjalnością z zakresu neuropsychologii. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe w Międzynarodowej Szkole Menedżerów w Warszawie (WSHiFM) w zakresie zarządzania potencjałem społecznym. Trenerka z wieloletnim doświadczeniem, prowadziła szkolenia, warsztaty, superwizje dla pracowników m.in. MOPS w Łodzi, OPS-ów w Warszawie, Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie i wielu innych.
Wykładowczyni na specjalizacji I i II stopnia w zawodzie pracownik socjalny. Od 2013 roku prowadzi zajęcia w ramach modułu Elementy organizacji i zarządzania w pomocy społecznej oraz Stres i wypalenie zawodowe, jest także konsultantem prac dyplomowych.
Dagmara Gemechu
Dlaczego my?
Podczas 28 letniej historii Grupy OSB zaufało nam tysiące instytucji centralnych, regionalnych oraz prywatnych firm. Szkolimy pracowników socjalnych w jednostkach pomocy społecznej w całym kraju.
Posiadamy największe doświadczenie w prowadzeniu Specjalizacji z Zakresu Organizacji Pomocy Społecznej w Polsce!