Stawiamy na samorealizację!

Od 26 lat dostarczamy naszym Klientom nowatorskie i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie szkoleń oraz badań i analiz. Od początku istnienia, naszym motorem do działania była pasja do tego co robimy, chęć tworzenia trendów i bycia liderem na rynku. Zdając sobie sprawę z tego w jaki sposób nasze działania wpływają na rozwój Firm, z którymi współpracujemy, stale i my się rozwijamy, by móc jak najlepiej definiować potrzeby naszych Klientów i oferować usługi zgodne z ich oczekiwaniami.

Od ponad dwóch dekad tworzymy firmę, która działa w oparciu o najwyższe standardy kodeksu etycznego oraz funkcjonującą w symbiozie z otaczającym nas środowiskiem. Chętnie angażujemy się w projekty ważne społecznie, istotne pod kątem rozwoju i edukacji społeczności lokalnych.

I miejsce w konkursie na najlepsze wykorzystanie Europejskiego Funduszu Społecznego.

Akredytacja programów szkoleniowych w zakresie kształcenia pracowników socjalnych przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

III miejsce w Rankingu Firm Szkoleniowych prowadzonym przez portal publiczni.pl.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i z pełnym przekonaniem podzielamy jej misję, jaką jest:
Działanie na rzecz ciągłego rozwoju kompetencji i kształcenia się przez całe życie poprzez rozwój rynku szkoleniowego, na którym obowiązują zasady uczciwej konkurencji.”.

Aktualne szkolenia

W ramach Grupy OSB działają:

Instytut Polityki Społecznej

Celem Instytutu jest dostarczanie najnowszej wiedzy i zapewnienie wsparcia eksperckiego w dążeniu do stałego podwyższania jakości pracy w obszarze polityki społecznej.

Instytut Badań i Analiz

Specjalizujemy się w badaniach rynku, badaniach marketingowych i ewaluacjach. Opracowujemy strategie rozwoju i zarządzania zmianą gospodarczą. Zajmujemy się badaniami społecznymi oraz opinii publicznej.

Szkoła językowa Hello

W ramach naszej oferty znajdują się standardowe kursy języka ogólnego, kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, czy maturalnych, specjalistyczne kursy dla nauczycieli.

Instytut Kształcenia Kadr

Najważniejszym celem działania Instytutu Kształcenia Kadr jest dostarczanie Klientom nowatorskich i optymalnych rozwiązań w dziedzinie podnoszenia kwalifikacji i wiedzy pracowników administracji oraz sektora MŚP.

Dlaczego my?

• Oferujemy szkolenia doskonalące procesy w organizacjach oraz podnoszące jakość kadr wpływając w innowacyjny sposób na rozwój całego przedsiębiorstwa,
  • Dysponujemy kadrą ponad 150 najwyższej klasy konsultantów
    ekspertów i trenerów szkoleniowych,
  • Szkolimy rocznie ponad 5000 osób,
  • Skutecznie pozyskujemy fundusze unijne oraz realizujemy projekty edukacyjne i badawcze,
  • Od marca 2006 r. należymy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych,
  • Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk i Standard Usług Szkoleniowych PIFS,
  • Bierzemy udział w pracach:
    – Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia
    – Zespołu d/s Regionalnego Planu Działania na Rzecz Zatrudnienia
    – Podkomitetu Monitorującego Program Operacyjny Kapitał Ludzki,
  • Od 2007 roku jesteśmy członkiem Warmińsko – Mazurskiego Paktu na Rzecz Poradnictwa Zawodowego,
  • Od 1998 właściciele Grupy OSB są członkami współzałożycielami Kapituły Wielkiego Serca pod przewodnictwem Prezydenta Miasta Olsztyna. która co roku honoruje osoby dobrej woli wspierające bezinteresownie potrzebujących.

Jesteśmy dumni z:

• W 2012 roku zdobyliśmy III miejsce w Rankingu Firm Szkoleniowych prowadzonym przez portal publiczni.pl,
  • W 2012 roku zdobyliśmy I miejsce w konkursie i tytuł Dobra Praktyka EFS w kategorii przedsiębiorczość za projekt Zastrzyk wiedzy .Profesjonalizacja Opieki Pielęgniarskiej na Warmii i Mazurach
    pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego,
  • W 2009 roku uzyskaliśmy tytuł Najlepsza Inwestycja w człowieka 2009 w konkursie Dobre Praktyki EFS 2009 pod patronatem Elżbiety Bieńkowskiej Minister Rozwoju Regionalnego,
  • W 2008 roku zdobyliśmy I miejsce w V Edycji Turnieju Młoda Krew Ratuje Życie za największe zaangażowanie pracowników i słuchaczy w oddawanie krwi,
  • W 2007 zdobyliśmy ogólnopolskie prestiżowe wyróżnienie Primus Inter Pares w kategorii Firma,
  • Jesteśmy Certyfikowanym Laboratorium ECDL,
  • Jesteśmy partnerem (Educational Testing Service) i Centrum Egzaminacyjnym ETS (egzaminy TOEIC®. TOEIC® Bridge. TFI™ i WiDaF),
  • Spełniamy wymogi do wpisu w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestrze Agencji Zatrudnienia prowadzonych przez Ministerstra Pracy i Polityki Społecznej,
  • Akredytacji programów szkoleniowych w zakresie kształcenia pracowników socjalnych przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Zacznij już dziś i poszerz swoje

Horyzonty!

Zaczynam