Kurs specjalistyczny RKO osoby dorosłej: 09.03.2019- 18.05.2019

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego: 16.03.2019- 05.09.2020

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych: 06.04.2019- 19.09.2020

Kurs specjalistyczny Leczenie ran dla pielęgniarek: 16.02.2019- 27.04.2019

Szkolenie specjalizacyjne z zakresu organizacji pomocy społecznej

2019-05-28

Grupa Olsztyńska Szkoła Biznesu serdecznie zaprasza na szkolenie specjalizacyjne z zakresu organizacji pomocy społecznej! Grupa OSB ma największe doświadczenie w Polsce – 12 zrealizowanych edycji.
Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób zainteresowanych nabyciem uprawnień do kierowania jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej oraz dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu organizacji i funkcjonowania pomocy społecznej. Ukończenie szkolenia specjalizacyjnego, zgodnie z Ustawą o pomocy społecznej jest jednoznaczne z uzyskaniem uprawnień do kierowania jednostki organizacyjnymi pomocy społecznej.
Kadrę dydaktyczną stanowią wykładowcy posiadający akredytację Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na prowadzenie szkoleń specjalizacyjnych z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej oraz specjalizacji I II stopnia w zawodzie pracownik socjalny, praktycy zatrudnieni w jednostkach pomocy społecznej z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu pracowników pomocy społecznej.
Program szkolenia zgodny z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012 r. w sprawie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej.
Grupa Olsztyńska Szkoła Biznesu s.c. posiada zgodę Ministra Pracy i Polityki Społecznej na prowadzenie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej z dnia 3 września 2013r. DPS-DPS-VI-51111-6484-57-MJ/13(6).
Liczba godzin specjalizacji: 265
Zjazdy: sobota-niedziela, średnio 2 razy w miesiącu (terminy zjazdów Warszawa i Olsztyn)

Zajęcia odbywają się w Olsztynie przy al. Warszawskiej 105/4H w siedzibie Grupy Olsztyńskiej Szkoły Biznesu oraz w Warszawie, w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Jupiter, przy ul. Towarowej 22.

Rekrutacja trwa do 7 czerwca 2019, decyduje kolejność zgłoszeń.

Uprzejmie prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: osb@osb.edu.pl

Podanie oraz karta uczestnika dla osób zainteresowanych szkoleniem w Warszawie.

Podanie oraz karta uczestnika dla osób zainteresowanych szkoleniem w Olsztynie.

Nie pobieramy opłaty rekrutacyjnej.
Koszt szkolenia wynosi 3200 zł w Warszawie oraz 2900 zł w Olsztynie. Opłatę można rozłożyć na równe raty (maksymalnie 7 rat).

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń!

Grupa Olsztyńska Szkoła Biznesu s.c.
Al. Warszawska 105/4H
tel. 89 542-42-70, e-mail: osb@osb.edu.pl

w ramach Grupy OSB działają:

Szkolimy rocznie ponad 5000 osób

150 trenerów i ekspertów