Kurs specjalistyczny RKO osoby dorosłej: 09.03.2019- 18.05.2019

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego: 16.03.2019- 05.09.2020

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych: 06.04.2019- 19.09.2020

Kurs specjalistyczny Leczenie ran dla pielęgniarek: 16.02.2019- 27.04.2019

OSB otrzymała akredytację Kuratorium Oświaty

2009-01-06

Z przyjemnością informujemy, iż Olsztyńska Szkoła Biznesu otrzymała 30 grudnia 2008 r. akredytację Warmińsko-Mazurskiego Kuratorium Oświaty na prowadzone przez siebie kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych. Tym samym akt akredytacji stanowi potwierdzenie wysokiego poziomu nauczania na kursach i szkoleniach organizowanych przez OSB.

Konferencja kończąca projekt

2008-12-05

Olsztyńska Szkoła Biznesu wraz z trenerami uczestniczącymi w projekcie zorganizowała konferencję kończącą projekt „Doskonalenie umiejętności kadry trenerów w zakresie użycia nowoczesnych narzędzi ICT w kształceniu” w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci. Podczas konferencji uczestnicy projektu, którzy brali udział w szkoleniu w Oxfordzie, zaprezentowali efekty projektu - nowoczesne techniki wspomagające nauczanie.

Nasi wykładowcy podnosili kwalifikacje w Oxfordzie

2008-11-25

Nasza kadra brała udział w szkoleniach w Oxfordzie w ramach projektu "Doskonalenie umiejętności kadry trenerów w zakresie użycia nowoczesnych narzędzi ICT w kształceniu" w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" Leonardo da Vinci.

Konferencja kończąca projekt "W sieci e-kompetencji"

2008-11-24

Zapraszamy na konferencję kończącą projekt "W sieci e-kompetencji".

Nasi trenerzy na prestiżowych szkoleniach w Oxfordzie!

2008-11-23

Trenerzy współpracujący z Olszyńska Szkołą Biznesu brali udział w prestiżowych szkoleniach w Oxfordzie. Olsztyńska Szkoła Biznesu realizuje bowiem projekt "Doskonalenie umiejętności kadry trenerów w zakresie użycia nowoczesnych narzędzi ICT w kształceniu" w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" Leonardo da Vinci.

wybierz stronę: « [<<] < 27 28 29 30 > »

w ramach Grupy OSB działają:

Szkolimy rocznie ponad 5000 osób

150 trenerów i ekspertów