Kurs specjalistyczny: Ordynowanie leków i wypisywanie recept

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego

Stres i wypalenie zawodowe u osób pracujących z osobami uzależnionymi i ich rodzinami

Praktyczne aspekty pracy zespołów interdyscyplinarnych

Nasi trenerzy na prestiżowych szkoleniach w Oxfordzie!

2008-11-23

Trenerzy współpracujący z Olszyńska Szkołą Biznesu brali udział w prestiżowych szkoleniach w Oxfordzie. Olsztyńska Szkoła Biznesu realizuje bowiem projekt "Doskonalenie umiejętności kadry trenerów w zakresie użycia nowoczesnych narzędzi ICT w kształceniu" w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" Leonardo da Vinci.

Egzaminy końcowe absolwentów Specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny z wyróżnieniem

2008-10-23

Słuchacze specjalizacji II stopnia Instytutu Spraw Społecznych edycji 2007/2008 z wyróżnieniem zdali egzaminy końcowe przed Centralna Komisją Egzaminacyjną przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Projekt „Hello 50 plus. Podnoszenie kompetencji językowych pracujących osób z Warmii i Mazur”

2008-09-22

współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w ramach umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie.

Podnoszą swoje kwalifikacje w ramach specjalizacji I i II stopnia w zawodzie pracownik socjalny

2008-09-21

Jesteś pracownikiem socjalnym, który pragnie uzupełnić wiedzę teoretyczną oraz doskonalić umiejętności i sprawności zawodowe w zakresie nowoczesnych metod pracy socjalnej? Kurs specjalizacyjny w zawodzie pracownik socjalny adresowany jest właśnie do Ciebie. II edycja rozpocznie się w marcu 2009.

Trenerze! Podnieś swoje kwalifikacje w Oxfordzie!

2008-09-18

Uwaga trenerzy współpracujący z Olsztyńską Szkołą Biznesu! Trwa rekrutacja do projektu z zakresu wykorzystywania ICT.

wybierz stronę: « [<<] < 27 28 29

w ramach Grupy OSB działają:

Szkolimy rocznie ponad 5000 osób

150 trenerów i ekspertów